Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

AXEL PETER (1863-1942): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ax Peter 1925, olja på duk, ca 80x136 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

910059

Päivämäärä:

2021-04-29