Axel Peter oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
AXEL PETER (1863-1942): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ax Peter 1925, olja på duk, ca 80x136 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
910059
Päivämäärä:
2021-04-29