Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), (3) "Verge Modern", Rökande och Sittande dam, signerade, ea, färglitografi, ca 50x42, 57x44 samt 63x47 cm
Oramade, 1 med kantslitage
910062
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här