Cecilia Sikström

Cecilia Sikström
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström
Cecilia Sikström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962), (3) "Verge Modern", Rökande och Sittande dam, signerade, ea, färglitografi, ca 50x42, 57x44 samt 63x47 cm

Oramade, 1 med kantslitage

910062

2021-04-29