Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanerat i ek, dörrarnas speglar med skuren dekor, beslag i koppar, höjd ca 185, 110x50 cm
Nycklar finns
910064
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här