Skänkskåp jugend

Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend
Skänkskåp jugend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, fanerat i ek, dörrarnas speglar med skuren dekor, beslag i koppar, höjd ca 185, 110x50 cm

Nycklar finns

910064

2021-04-29