Lars Wellton oljemålning

Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning
Lars Wellton oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS WELLTON (1918-1992), tillskriven: Modellstudie, signerad och daterad Wellton -58, olja på duk, ca 39x30 cm

Uppfodrad

910076

2021-04-30