Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DAVID HOCKNEY (född 1937): Mo McDermott, 1976, signerad David Hockney, 98/100, litografi, bladstrolek ca 82,5x60 cm
LITTERATUR: Scottish Arts Council 178
Ej examinerad ur ram, lös ram
910080
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här