David Hockney litografi

David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi
David Hockney litografi

Klubbat för:

19 500 SEK

15 000 SEK

DAVID HOCKNEY (född 1937): Mo McDermott, 1976, signerad David Hockney, 98/100, litografi, bladstrolek ca 82,5x60 cm
LITTERATUR: Scottish Arts Council 178

Ej examinerad ur ram, lös ram

910080

2021-04-30