Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KARMSTOL, omkring 1900, windsormodell, sitthöjd ca 45 cm
Ett fotavslut med avslag, h-kryss med slitage, lagningar, ostadig
910085
2021-04-30