Karmstol björk

Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk
Karmstol björk

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KARMSTOL, omkring 1900, windsormodell, sitthöjd ca 45 cm

Ett fotavslut med avslag, h-kryss med slitage, lagningar, ostadig

910085

2021-04-30