Natan Gutman oljemålning

Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning
Natan Gutman oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATAN GUTMAN (1914-1990): Stadsvy, signerad N. Gutman, olja på duk, 33x43 cm

910088

2021-04-30