Tamas Galambos oljemålning

Tamas Galambos oljemålning
Tamas Galambos oljemålning
Tamas Galambos oljemålning
Tamas Galambos oljemålning
Tamas Galambos oljemålning
Tamas Galambos oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAMAS GALAMBOS (Ungern, född 1939): "Adam Eva", signerad och daterad Galambos.T -76, olja på duk, 80x40 cm

910096

2021-04-30