Tambas Galambos oljemålning

Tambas Galambos oljemålning
Tambas Galambos oljemålning
Tambas Galambos oljemålning
Tambas Galambos oljemålning
Tambas Galambos oljemålning
Tambas Galambos oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAMAS GALAMBOS (Ungern, född 1939): "Le baiser de Judas", signerad och daterad Galambos.T -77, olja på duk, 60x80 cm

910099

2021-04-30