Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): landskap, signerad Ph M Picard, olja på duk, 27x40 cm
Zustandsbeschreibung
910112
2021-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner