Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Augustidag vid havsbandet, signerad Roland S, 230/260, färglitografi, 42x55 cm
Zustandsbeschreibung
Gulnad
910116
2021-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner