Parvaser brons biskviporslin

Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin
Parvaser brons biskviporslin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VASER, 1 par, stående på fot av förgylld brons med emaljinläggningar, livet i form av figurscen i biskviporslin, hals i brons med emaljinläggningar, sannolikt Frankrike, sent 1800-tal, höjd 34,5 cm

Smärre slitage

910117

2021-05-04