Ikon
2021-05-06
910123
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-talets slut, Komposition med heliga personer, tempera och olja på pannå, ca 18x14 cm
Färgbortfall, krackelyr