Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Ryssland, 1800-talets slut, Komposition med heliga personer, tempera och olja på pannå, ca 18x14 cm

Färgbortfall, krackelyr

910123

2021-05-06