Soffa Paradiset

Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset
Soffa Paradiset

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, ljusgrön tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm, längd 182 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage, en fläck, ej märkt

910134

2021-05-04