Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, "Paradiset", Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, ljusgrön tygklädsel, sitthöjd ca 40 cm, längd 182 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, en fläck, ej märkt
910134
2021-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner