Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

250 EUR

TAKKRONA, mässing, kristaller, för sex stycken ljus, diameter 38 cm, höjd 67 cm, 1900-talets mitt.

Smått bruksslitage.

910142

2021-05-02