Klubbat för:
40 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFA, Senempire, mahognyfanerad, stoppad och klädd sits, längd 200 cm, djup 67 cm, sitthöjd 47 cm, höjd 98 cm.
Bruksslitage, fläckar.
910145
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här