Soffa senempire

Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

300 EUR

SOFFA, Senempire, mahognyfanerad, stoppad och klädd sits, längd 200 cm, djup 67 cm, sitthöjd 47 cm, höjd 98 cm.

Bruksslitage, fläckar.

910145

2021-05-02