Klubbat för:
30 EUR
300 EUR
SKÄNK, omarbetad från taffelpiano, mahognyfanerad, fyra lådor, bredd 195 cm, djup 54 cm, höjd 78 cm, nycklar finns, 1800-tal.
Bruksslitage.
910146
2021-05-02