Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

30 EUR

300 EUR

SKÄNK, omarbetad från taffelpiano, mahognyfanerad, fyra lådor, bredd 195 cm, djup 54 cm, höjd 78 cm, nycklar finns, 1800-tal.

Bruksslitage.

910146

2021-05-02