Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

920 EUR

Utropspris

300 EUR

VITRINSKÅP, mahognyfanerat, glasdörrar, höjd 233 cm, bredd 141 cm, djup 41, England, 1700-tal.

Slitage.

910147

2021-05-02