Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965): (3) Skeppsholmen, Stockholm, "Aten", "Gertriede", signerade etsningar, ca 19x29/ 27x28,5/ 19x29 cm
910163
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här