Stig Borglind etsningar

Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar
Stig Borglind etsningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): (3) Skeppsholmen, Stockholm, "Aten", "Gertriede", signerade etsningar, ca 19x29/ 27x28,5/ 19x29 cm

910163

2021-04-30