Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 35 dlr, 1900-talets andra hälft, sannolikt Reijmyre, rökfärgat glas, graverad dekor, bestående av 10 vinglas (15 cm), 6+8 selterglas, 11 starkvinsglas

Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, en fotnaggad del (rödvin) medföljer

910165

2021-04-30