Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, platina med 1 briljantslipad diamant, ca 0,18 ct, art-déco, troligtvis USA, 1920-tal, storlek ca 17,7/56, vikt ca 2,6 g
smärre bruks och åldersrelaterat slitage
910182
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här