Trädgårdsurnor gjutjärn, ett par

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 2 st, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 75 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, mindre rost

910189

2021-05-03