Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983) "Untitled", signerad, numrerad 5/75, färglitografi, 1976, tryckt av Maeght Paris, bladmått 45x63 cm
Reva i marginalen, gulnad
910195
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här