Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, Johan Engholm, Ödestugu, 1800-talets mitt, sexpipig, mässing med träkolv, signerad IEH längd 21 cm.
Rost, slitage, bucklor.
910208
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här