Slaglåspistol Johan Engholm

Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm
Slaglåspistol Johan Engholm

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, Johan Engholm, Ödestugu, 1800-talets mitt, sexpipig, mässing med träkolv, signerad IEH längd 21 cm.

Rost, slitage, bucklor.

910208

2021-05-30