Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, ek, sitsar klädda i ull, märkt undertill Juryvald 1958, sitthöjd 45 cm

Slitage, klädsel med skador

910219

2021-04-30