Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, ek, sitsar klädda i ull, märkt undertill Juryvald 1958, sitthöjd 45 cm
Slitage, klädsel med skador
910219
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här