Ampel Karl Johanstil

Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, mässing och plåt, 1900-tal, Karl Johan-stil, för 6 ljus, invändigt elektrifierad, höjd ca 50, diameter 50 cm

Slitage, klippt el

910222

2021-04-30