Sam Stigsson skulpturer

Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer
Sam Stigsson skulpturer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM STIGSSON (1945-): (3) Skulpturer, hönor, papier mache, bemålade i akvarellfärger, signerade, höjd från 24-33 cm, längd från 25-40 cm

En kam skadad

910240

2021-04-29