Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATS ÅKERMAN, (född 1956): Båttur, signerad och daterad Mats Åkerman -08, blyerts, ca 15x14 cm, rammått ca 31x30 cm
Ramad
910252
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här