Mats Åkerman

Mats Åkerman
Mats Åkerman
Mats Åkerman
Mats Åkerman

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS ÅKERMAN, (född 1956): Båttur, signerad och daterad Mats Åkerman -08, blyerts, ca 15x14 cm, rammått ca 31x30 cm

Ramad

910252

2021-04-29