Byrå senbarock

Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock
Byrå senbarock

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, senbarock, fanérad i valnöt, svärtade lister, bronserade beslag, höjd ca 81, 115x68 cm

Renoverad, kompletterad, torrsprickor, ytskador, nyckel saknas

910260

2021-04-30