Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ASSIETTER, 4 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, polykrom dekor, diameter ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
910262
2021-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner