Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAKETT, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, rektangulär form, dekor av fenixfåglar vid trädgårdsklippa, kalligrafi, kalligrafi, 39x25 cm, monterad i träställning
Nagg
910265
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här