Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PLAKETT, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, rektangulär form, dekor av fenixfåglar vid trädgårdsklippa, kalligrafi, kalligrafi, 39x25 cm, monterad i träställning
Zustandsbeschreibung
Nagg
910265
2021-04-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner