Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Restaurangscen, färglitografi, signerad och numrerad 96/290, bladstorlek 40 x 57 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

910276

2021-05-08