Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Restaurangscen, färglitografi, signerad och numrerad 96/290, bladstorlek 40 x 57 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
910276
2021-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här