Göran Tull

Göran Tull
Göran Tull
Göran Tull
Göran Tull

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GÖRAN TULL (född 1942): (8), Figurkompositioner - seriefigurer, signerade, litografier, bladmått ca 44x31 cm

Oramade, samtliga med dedikationer

910278

2021-05-03