Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GÖRAN TULL (född 1942): (8), Figurkompositioner - seriefigurer, signerade, litografier, bladmått ca 44x31 cm
Oramade, samtliga med dedikationer
910278
2021-05-03