Skrivdon

Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon
Skrivdon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVDON/ (DIVIT), 18/1900-tal, troligen låghaltigt silver, längd ca 26, vikt 414 g

Smärre slitage, bucklor

910286

2021-04-29