Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKEPPSUR, mässing, USA, 1900-talets mitt, Seth Thomas, diameter ca 18,5 cm
Smärre slitage
910288
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här