Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1800-tal, ek samt smide, nyckel finns, höjd c60 samt 143x64 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

910292

2021-05-06