Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, 1800-tal, ek samt smide, nyckel finns, höjd c60 samt 143x64 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
910292
2021-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här