Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR samt ASIETTER, 24 dlr i grönt glas, 1960/70-tal, 12+12 st, diam ca 18,5 resp 22 cm
bruksslitage
910294
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här