Tallrikar samt asietter 12+12 dlr

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR samt ASIETTER, 24 dlr i grönt glas, 1960/70-tal, 12+12 st, diam ca 18,5 resp 22 cm

bruksslitage

910294

2021-04-30