Ulf Greder litografi

Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi
Ulf Greder litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 18g/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm

910297

2021-05-04