Peter Dahl, litografi

Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi
Peter Dahl, litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, ur Fredmans Epistlar, signerad, 42x28 cm

Ej examinerad ur ram

910301

2021-04-29