Sten Ekendahl olja på duk

Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

STEN EKENDAHL (1897-1968): Motiv med kvinna som badar olja på duk, signerad Sten Ekendahl, ca 65x48 cm

910311

2021-05-04