Björn Weckström armband och ring

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, armband, ring, sterlingsilver, Lapponia, Finland, 1970-tal, total vikt ca 44 g

bruks- och åldersrelaterat slitage, smyckespåse från Lapponia medföljer

910330

2021-05-08