Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, armband, ring, sterlingsilver, Lapponia, Finland, 1970-tal, total vikt ca 44 g
bruks- och åldersrelaterat slitage, smyckespåse från Lapponia medföljer
910330
2021-05-08