Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BRITA NORDENBERG (född 1943): ´´Friska vindar´´, signerad Brita Nordenberg, olja på duk, ca 38x46 cm
Zustandsbeschreibung
910333
2021-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner