Brita Nordenberg oljemålning
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRITA NORDENBERG (född 1943): ´´Hög sjö´´, signerad Brita Nordenberg, olja på duk, ca 21x41 cm
Kuntoraportti
910334
Päivämäärä:
2021-04-29